Farsi | English
 


 
   پنجشنبه 29 شهريور 1397

کلام روز


السلام علیک یاأباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعاسلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار


تبلیغات


       

بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر مردان؛
نتایج کامل روز نخست مبارزات



شناسه خبر: 77130   شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 10:27

نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر از صبح امروز (شنبه – یکم اردیبهشت‌ماه) با مبارزات هوگوپوشان اوزان 54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم در سالن «انقلاب» شهر کرج در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با حضور 161 تکواندوکار (مرد و زن) از کشورهای عراق (4 تیم)، ایران (3 تیم)، افغانستان (3 تیم)، لبنان (2 تیم)، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند در سالن "انقلاب" شهر کرج در حال برگزاری است.

این دوره از مسابقات در گروه مردان در اوزان 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم و در گروه زنان در 8 وزن 46-، 49-، 53-، 57-، 62-، 67- و 73+ کیلوگرم پیگیری می‌شود.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

«وزن 54- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 13 – محمد حسینعلی (افغانستان ب) صفر (انصراف نماینده افغانستان - به دلیل آسیب دیدگی)
محمد شهید (پاکستان) 14 - عباس اوداه (عراق – میسان) 7
جاوید ممدوف (آذربایجان) 25 – واروس خاچاتریان (ارمنستان) 4
آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) 27 – محمد اویس (پاکستان) 4
عادل الوهابی (عمان) 10 – سورن آیدینیان (ارمنستان) 12
ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) 33 – علی طاهیر (پاکستان) 27
علیرضا محمدی (افغانستان ب) 7 – علی کمیل (عراق – پلیس) 3
ابرارعلی شاه (پاکستان) یک – ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 26



مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 42 - محمد شهید (پاکستان) 9
جاوید ممدوف (آذربایجان) 11 - آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) 19
سورن آیدینیان (ارمنستان) 25 - ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) 23
علیرضا محمدی (افغانستان ب) 4- ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 14



مرحله نیمه‌نهایی///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 13 - آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) 10
سورن آیدینیان (ارمنستان) صفر - ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 12

فینال///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 12 - ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 8





«وزن 63- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 14 – رستم عباسوز (آذربایجان) صفر
گئورگس غالب (لبنان) 18 – پراشانت (هند) 2
یوسف حسینعلی (آذربایجان) 22 – محمود خان (پاکستان) 12
علی سیبتاین (پاکستان) 10 – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) 19
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 16 – دور محمد (پاکستان) صفر
ادگار گورگیان (ارمنستان) 22 – محمود سلام (عراق – پلیس) 16
احمد محمد عبدالحسین (عراق – البصره) 3 – دانگس سیدیکاف (قزاقستان) 21
احمد بخشی صفر – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 7


مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 12 - گئورگس غالب (لبنان) 4
یوسف حسینعلی (آذربایجان) 17 – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) 19
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 24 - ادگار گورگیان (ارمنستان) یک
دانگس سیدیکاف (قزاقستان) 14 – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 29


مرحله نیمه‌نهایی///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 13 - سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) یک
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 19 - مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 19 (راند طلایی - برنده یوسفی)


فینال///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 11 - مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 7



«وزن 74- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) – استراحت
محمد عباس (عراق – میسان) 4 – ارسلان اسدخان (پاکستان) 8
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 22 – اسماعیل اسلام‌زاده (افغانستان الف) صفر
علی عادل السعد (عراق – نادی العارب) صفر – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) 4
دیوید واردومیان (ارمنستان) 3 - سرگی آوانسوف (ارمنستان) 10
شریف مرادی (افغانستان) 14 – مونتادر سلام (عراق – البصره) 4
گولبادن حکمت‌یار (پاکستان) صفر – آندریک خاچاتریان (ارمنستان) 22
عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) – استراحت


مرحله یک‌چهارم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) 20 – ارسلان اسدخان (پاکستان) صفر
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 20 – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) صفر
دیوید واردومیان (ارمنستان) 15 - شریف مرادی (افغانستان) 8
آندریک خاچاتریان (ارمنستان) 3 - عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) 23


مرحله نیمه‌نهایی///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) 12 - امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 21
دیوید واردومیان (ارمنستان) 5 - عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) 12


فینال///
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 6 - عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) یک




«وزن 87- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
احمد محمدی (ایران – البرز) – استراحت
ماژار علی‌خان (پاکستان) یک – علی اکبر امیری (افغانستان الف) 8
داود شاه (پاکستان) صفر – محمدرضا خانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 11
رامش حسینی (افغانستان)- استراحت
آرسن گریگوریان (ارمنستان) – استراحت
محمدکریم حسین (عراق – پلیس) 17 – بشیر احمد (پاکستان) صفر
فهیم رحمان (پاکستان) 12 – آرمان تاجیک (افغانستان الف) 22
پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
احمد محمدی (ایران – البرز) 16 – علی اکبر امیری (افغانستان الف) 4
محمدرضا خانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 14 - رامش حسینی (افغانستان) 6
آرسن گریگوریان (ارمنستان) 8 – محمدکریم حسین (عراق – پلیس) 5
آرمان تاجیک (افغانستان الف) یک - پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش)18

مرحله نیمه‌نهایی///
احمد محمدی (ایران – البرز) 11 - محمدرضا خانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 14
آرسن گریگوریان (ارمنستان) 3 - پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش) 19

فینال///
محمدرضا خانی (ایران - منطقه آزاد کیش) یک - پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش) 12



تاريخ  ارسال:شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 10:27

تعداد بازديد: 3682

کد:77130-1397




 اخبار مرتبط:





  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام و نام خانوادگی :
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


 


    امكانات


 





گفت و گو


گزارش



صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool