Farsi | English
 


 
   پنجشنبه 29 شهريور 1397

کلام روز


السلام علیک یاأباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعاسلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار


تبلیغات


       

نتایج کامل روز پایانی مسابقات بین‌المللی جام فجر



شناسه خبر: 77161   يكشنبه 2 ارديبهشت 1397 - 10:24

دومین و آخرین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر از صبح امروز (یکشنبه – دوم اردیبهشت‌ماه) با پیکارهای هوگوپوشان اوزان 58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم در سالن «انقلاب» شهر کرج در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با حضور 161 تکواندوکار از کشورهای عراق (4 تیم)، ایران (3 تیم)، افغانستان (3 تیم)، لبنان (2 تیم)، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند در سالن "انقلاب" شهر کرج در حال برگزاری است.

امروز (یکشنبه – دوم اردیبهشت‌ماه) مبارزات اوزان 58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم پیگیری می‌شود که نتایج کسب شده تا این لحظه به شرح ذیل است:


«وزن 58- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
دانیلا والکوف (روسیه) صفر - هارون خان (پاکستان) 20
محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران – البرز) 17 – حسن جابر هلیل (عراق – پلیس) 3
سانی ایوب (پاکستان) 5 – گئورگس ناخله (لبنان) 39
محمدرحیم رادهی (عراق – پلیس) 8 – جواد امیرسرخی (ایران – منطقه آزاد کیش) 30
رامی صلاح (لبنان) 6 – محسن رضایی (افغانستان –ای‌ان‌تی‌اف) 23
نوراله (پاکستان) 7 – گارگین ماخموریان (ارمنستان) 19
علی عبدالمحسن (عراق - میسان) 2 – الیاس ادریس (افغانستان الف) 6
احمدسعید حسین (عراق – البصره) – استراحت


مرحله یک‌چهارم///
هارون خان (پاکستان) 14 - محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران – البرز) 18
گئورگس ناخله (لبنان) 3 - جواد امیرسرخی (ایران – منطقه آزاد کیش) 11
محسن رضایی (افغانستان –ای‌ان‌تی‌اف) 17 - گارگین ماخموریان (ارمنستان) 8
الیاس ادریس (افغانستان الف) 28 - احمدسعید حسین (عراق – البصره) 14

مرحله نیمه‌نهایی///
محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران – البرز) 14 - جواد امیرسرخی (ایران – منطقه آزاد کیش) 6
محسن رضایی (افغانستان –ای‌ان‌تی‌اف) 24 - الیاس ادریس (افغانستان الف) 3


فینال///

محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران – البرز) 12 - محسن رضایی (افغانستان –ای‌ان‌تی‌اف) 17 (10اخطاره شدن نماینده افغانستان - برنده پلنگ افکن)




«وزن 68- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
سرگی واردازاریان (ارمنستان) 25 - شاهرخ خان (پاکستان) 5
روهان کومار (هند) 18 – داوود حسینی (افغانستان الف) 17
حسین لطفی (افغانستان – ای‌ان‌تی‌اف) 21 – محمد آوایس (پاکستان) یک
آریستانبیک اومیر (قزاقستان) 3 – امیرمحمد بخشی (ایران – منطقه آزاد قشم) 17
میرهاشم حسینی (ایران منطقه آزاد کیش) 36 – ساجاوال ظهیر (پاکستان) 4
رنه ابوهالکا (لبنان) 16 – جعفرجبار طاهر (عراق – پلیس) 17
جبران اسدخان (پاکستان) 23 – سجاد محمد (عراق نادی العرب) 14
رومان هایراپتوف (ارمنستان) 4 – محمد سالار وحیدی (ایران – البرز) 7


مرحله یک‌چهارم///
سرگی واردازاریان (ارمنستان) 21 - روهان کومار (هند) یک
حسین لطفی (افغانستان – ای‌ان‌تی‌اف) 10 - امیرمحمد بخشی (ایران – منطقه آزاد قشم) 36
میرهاشم حسینی (ایران منطقه آزاد کیش) 18 - جعفرجبار طاهر (عراق – پلیس) 4
جبران اسدخان (پاکستان) 4 - محمد سالار وحیدی (ایران – البرز) 27


مرحله نیمه‌نهایی///
سرگی واردازاریان (ارمنستان) 9 - امیرمحمد بخشی (ایران – منطقه آزاد قشم) 12
میرهاشم حسینی (ایران منطقه آزاد کیش) 15 - محمد سالار وحیدی (ایران – البرز) 9


فینال///
امیرمحمد بخشی (ایران – منطقه آزاد قشم) 14 - میرهاشم حسینی (ایران منطقه آزاد کیش) 14 (راند طلایی - برنده بخشی)





«وزن 80- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
مهدی خدابخشی (ایران – البرز) – استراحت
مهدی محمدی (افغانستان الف) 21 – علی الهاشمی (عمان) 15
حسین قاسم محمد (عراق – پلیس) 10 – خالدخان (پاکستان) 11
علی عباس علی شماری (عراق – پلیس) – استراحت
راب ناواز (پاکستان) – استراحت
کامران مجید (پاکستان) 8 – سیف‌الله اوریاخیل (افغانستان ای‌ان‌تی‌اف) 28
تارک کوسالی (لبنان) 15 – نوید خان (پاکستان) 8
عرفان ناظمی (ایران – منطقه آزاد قشم) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
مهدی خدابخشی (ایران – البرز) 12 - مهدی محمدی (افغانستان الف) 2
خالدخان (پاکستان) 8 - علی عباس علی شماری (عراق – پلیس) 10
راب ناواز (پاکستان) 37 - سیف‌الله اوریاخیل (افغانستان ای‌ان‌تی‌اف) 20
تارک کوسالی (لبنان) 4 - عرفان ناظمی (ایران – منطقه آزاد قشم) 23

مرحله نیمه‌نهایی///
مهدی خدابخشی (ایران – البرز) 8 - علی عباس علی شماری (عراق – پلیس) یک
راب ناواز (پاکستان) 20 - عرفان ناظمی (ایران – منطقه آزاد قشم) صفر

فینال///
مهدی خدابخشی (ایران – البرز) 6 - عرفان ناظمی (ایران – منطقه آزاد قشم) 4



«وزن 87+ کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
سحاد مردانی (ایران – البرز) – استراحت
وقار علی‌شاه (پاکستان) – نزار بکداش (سوریه) (انصراف نماینده پاکستان - برنده سوریه)
سعید رجبی (ایران – منطقه آزاد قشم) – استراحت
توحیدالله آخوندزاده (افغانستان – ANTF) – استراحت
آجای دلال (هند) – استراحت
ویسان دهیر حبیب (عراق – پلیس) – استراحت
مصطفی ناظری (افغانستان الف) – استراحت
مرتضی شیری (ایران - منطقه آزاد کیش) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
سجاد مردانی (ایران – البرز) 16 - نزار بکداش (سوریه) 7
سعید رجبی (ایران – منطقه آزاد قشم) 22 - توحیدالله آخوندزاده (افغانستان – ای‌ان‌تی‌اف) 2
آجای دلال (هند) 6 - ویسان دهیر حبیب (عراق – پلیس) 32
مصطفی ناظری (افغانستان الف) 7 - مرتضی شیری (ایران - منطقه آزاد کیش) 14

مرحله نیمه‌نهایی///
سجاد مردانی (ایران – البرز) 9 - سعید رجبی (ایران – منطقه آزاد قشم) 11
ویسان دهیر حبیب (عراق – پلیس) 6 -مرتضی شیری (ایران - منطقه آزاد کیش) 12

فینال///
سعید رجبی (ایران – منطقه آزاد قشم) 8 - مرتضی شیری (ایران - منطقه آزاد کیش) یک



تاريخ  ارسال:يكشنبه 2 ارديبهشت 1397 - 10:24

تعداد بازديد: 2935

کد:77161-1397




 اخبار مرتبط:





  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام و نام خانوادگی :
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


 


    امكانات


 





گفت و گو


گزارش



صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool